Unity 3d dersleri, oyun yapımı dersleri, Yerli oyunlar

Unity 3d dersleri

Unity 3d indir

unity 3d indir

Unity 3d indir dersine hoşgeldiniz arkadaşlar bu dersimizde Unity 3d’nin nasıl indirileceğini öğreneceğiz.

Aslına bakarsanız gerçekten kolay bir işlem yalnıcaz aşağıdaki adımları takip ederek unity oyun moturunu kolay bir şekilde indirebilirsiniz.

ilk olarak ziyaret etmemiz gereken site Unity’nin resmi sayfası olan Unity3d adresi.

Bu adresten sağ üst köşede bulunan “Get Unity” yazısına tıklayarak bir sonra ki sayfaya ilerliyoruz.

unity 3d indir

unity 3d indir

Sizi karşılayacak olan sayfada 3 adet bölüm bulunmakta tabi ki burada tercih edeceğimiz bölüm aşikar en sol köşede bulunan bölümde “Try Personel” Seçeneğine tıklayarak bir sonraki sayfaya ilerlemiş bulunuyoruz.

unity 3d indir

unity 3d indir

Diğer bölümleride ufak bir özet geçeyim arkadaşlar unity’nin Free (Ücretsiz) versiyonu dışında 2 bölümü daha bulunmakta bunlardan biri “Plus” ve diğer “Pro” olan sürümleri bunların ücretleri aylık 25 dolar ve 125 dolarak olarak belirlenmiş başlangıç için Free (ücretsiz sürümü) sizin işinize görecektir. Başlangıç aşamasında diğer sürümlerin birbirinden çok büyük farkları bulunmamaktadır.

Bir sonraki sayfayı geçtikten sonra size daha önceden belirledikleri şartları kabul edip etmeyeceğiniz sormakta bu şartları açıklamak gerekirse ki önemli , size yıllık brüt gelirin ücretsiz versiyon üzerinden 100.000 $ doları aşmamanız gerektiği konusunda bir uyarıda bulunuyor bu bölümüde yukarıda ki tiki işaretleyerek ve “Download installer for windows” diyerek unity 3d indirme bölümünü tamamlamış bunuluyorsunuz.

unity 3d indir

unity 3d indir

“Download installer for windows” butonuna bastıktan bir kaç saniye sonrasında indirme ve dosyayı nereye kaydedeğiniz bölümü ekrana gelmektedir. kaydet yada “save” ‘e basarak unity 3d indirme araçını bilgisayarınıza başarılı bir şekilde kaydedebilirsiniz.

unity 3d indir

unity 3d indir

Bir sonraki dersimizde Unity 3d kurulumu ile ilgili detaylı bir yazı ve videolu ders olacaktır arkadaşlar indirme ile ilgili her hangi bir problem yaşamanız dahilinde bizlere yorum olarak iletebilir veya Unity 3d forum sayfamızda bu konu hakkında konu açabilirsiniz.

Unity 3D TR Forum bağlantısı Unity 3D TR facebook bağlantısı

Tags: , , ,

Related posts

Leave a Comment

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.
Top