Unity 3d dersleri, oyun yapımı dersleri, Yerli oyunlar

Unity 3d dersleri

En iyi Unity Oyunları

En iyi unity 3D oyunları

Herkese Merhaba arkadaşlar bu yazımızda Unity 3D ile yapılmış en iyi unity oyunlarını inceleyeceğiz. Bildiğiniz üzere Unity 3D gittikçe gelişmekte olan bir Game Engine bununla beraber’de bir çok büyük firmada Unity 3D ile kaliteli güzel oyunlar çıkarmaya başladılar ve bir çoğuda başarılı oldular aşağıda yapacağım sıra tamamen kişisel zevklere dayanarak olacaktır bu sırada yerler sizlere göre farklı olabilir ama kesinlikte bunlar kaliteli unity oyunları olarak nitelendirebiliriz gerek hikaye gerek ise atmosfer başta olmak üzere sırayı ;

Eğer oyun yapımına ilginiz var youtube kanalımıza abone olarak başlangıç derslerini takip edebilirsiniz ayrıca Forumumuzdan’da gerekli dökümanları ve bilgileri elde edebilirsiniz.

Youtube kanal linki : Unity 3D dersleri

Forum linki : Unity 3D TR forum

1 – Firewatch (2016)

En iyi unity oyunları Fire Watch

En iyi unity oyunları Fire Watch

 

Neden firewatch diyecek olursanız başta da söylediğim gibi gerek hikaye gerekse oyun atmosferi bakımından beni çok etkilediği için Firewatch ‘ u ilk sıraya koydum kalite bir unity oyunu sayılabilir bana göre.

2 – Hearthstone: Heroes of Warcraft (2014)

En iyi unity oyunları Hearth Stone

En iyi unity oyunları Hearth Stone

Bunu koymamın sebebi ise ulaştığı başarı unity’den böyle başarıya ulaşmış bir oyun çıkması beni sevindirdi açıkcası ve gerçekten büyük bir oynayıcı kitlesine sahip olan Hearthstone: Heroes of Warcraft oyunu başarısını bir çok yerde de yansıtıyor.

Aldığı Ödüller : Multiplayer oyun dalında Bafta Oyun ödülü , En iyi Mobil oyun dalında The Game Ödülü.

3 – Hitman Go (2014)

En iyi unity oyunları Hitman Go

En iyi unity oyunları Hitman Go

 

Oyunun yakaladığı başarı gerçekten çok iyi oyunun farklı bir yapıda olması ise ilgi çeken yanlarından eğer bu oyunu hala denemediyseniz kesinlikte denemenizi tavsiye ederim.

4 – Temple Run (2011)

En iyi unity 3d oyunları Temple Run

Gerçekten eski ve tahminimce herkesin oynadığı Temple Run oyunuda bir unity oyunu bura da yer alması ulaştığı başarı ve aldığı ödüllerden.

Ödüller – Nickelodeon Çocukların seçimi Favori telefon uygulaması ödülü.

5 – Dead Trigger 2 (2013)

En iyi unity 3d oyunları Dead Trigger

Aynı Temple Run gibi mobil oyun sektöründe iyi bir başarı yapmış bir unity oyunu olarak son sırayıda Dead Trigger 2 oyununa verdim

Başta da şöylediğim gibi kalite li ve sevdiğim unity oyunlarını listeledim bu liste değişebilir sizinde eklemek istediğiniz oyunlar var ise yorum olarak belirtirseniz sevinirim.

 

 

 

Tags: , , , ,

Related posts

6 comments

Leave a Comment

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.
Top